Nie wyskoczysz bez spadochronu z samolotu, jeśli planujesz bezpieczną i spokojną przyszłość. Od lat przekonuję klientów, że podobnie powinno być z wyborem polisy ochronnej. Z moją pomocą wybierzesz ubezpieczenie, które rzeczywiście ochroni cię, twoich bliskich i firmę przed skutkami finansowymi poniesionych szkód.

Tak, jak spadochron chroni przed upadkiem.

Działam w ubezpieczeniach od 2000 roku. Zaczynałem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, gdzie odpowiadałem za administrację siecią i aplikacjami interakcyjnymi. Stałem się ekspertem. Jako szkoleniowiec z programu Płatnik dzieliłem się wiedzą z przedsiębiorcami. Oni natomiast odwzajemniali się mi swoimi doświadczeniami związanymi z poszukiwaniem dobrego ubezpieczenia. Zwykle nie były to miłe wspomnienia.Kolejne lata pracy w ZUS zaszczepiły we mnie chęć pomagania innym, ich bliskim i ich firmom w zapewnieniu bezpiecznej przyszłości. To, w połączeniu z analitycznym umysłem informatyka, pozwoliło mi trafnie dobierać oferty do realnych potrzeb klientów. Dziś mam własne biuro ubezpieczeń w Olsztynie, jedną z największych multiagencji w Polsce. W ramach grupy CMF stale współpracuję z ponad 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi, co pozwala mi przedstawić szeroką i szczegółową ofertę moim klientom.

Głównym obszarem mojej działalności jest obsługa firm w zakresie ubezpieczenia całego majątku, floty pojazdów oraz ubezpieczeń grupowych. Specjalizuję się w ubezpieczeniach wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz zarządców nieruchomości. Żeby przeniknąć branżę, ukończyłem studia podyplomowe z zarządzania i obrotem nieruchomościami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Satysfakcję dają mi osobiste kontakty z klientami oraz fakt, że przemyślane decyzje ubezpieczeniowe pozwalają im żyć spokojnie. To możliwe, ponieważ ważne jest dla mnie pełne zrozumienie oferty przez klienta. Wiem, że język ogólnych warunków ubezpieczenia, zasad i wyłączeń odpowiedzialności może skołować. Dlatego o ubezpieczeniach mówię prosto. I zachęcam do zadawania pytań. Tylu, ile trzeba.

Mógłbym powiedzieć, że moje zaangażowanie i doświadczenie poświadczy kilkadziesiąt zdobytych wyróżnień i certyfikatów branżowych. Proszę jednak posłuchać moich klientów.

Zapraszam do zapoznania się z ich opiniami w zakładce Rekomendacje.